USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Buzios Ama Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Buzios Ama Aparthotel

ex. Casa Búzios Ama

Vroegtijdige boeking
2026-06-29
2026-06-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

40

Casa Buzios Ama Aparthotel


Casa Buzios Ama Aparthotel bevindt zich op minder dan 5 minuten lopen van Canto Esquerdo da Praia de Geriba en beschikt over autoverhuur voor het gemak van de gasten. Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder het Ferradurinha-strand, liggen op een klein stukje lopen van dit aparthotel.

Dit hotel in Búzios bevindt zich in de Ferradurinha wijk van Búzios, op afstand van 2 km tot Praia da Tartaruga en op afstand van 3 km tot Praia dos Amores. Praia de Geribá in Búzios is op 10 rijafstand van Casa Buzios Ama Aparthotel. Vanwege de locatie op 15 km van de luchthaven Umberto Modiano is er een snelle toegang tot de accommodatie in Búzios.

De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Een magnetron, een koelkast en keukengerei zijn inbegrepen in de complete keuken in dit hotel. Bepaalde units bieden uitzicht op het zwembad.

Bij Casa Buzios Ama Aparthotel Búzios wordt ook een vegetarisch ontbijt aangeboden. Gasten kunnen genieten van de snack bar. Tudo de Bom Restobar e Açaí ligt naast deze accommodatie en serveert Braziliaanse maaltijden, op een korte afstand van de accommodatie.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Umberto Modiano
    10 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Horeca

  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🕌

    Welke populaire attracties liggen in de buurt van Casa Buzios Ama Aparthotel?

    Gasten kunnen het Praia da Tartaruga strand bezoeken aangezien het binnen 2 km van Casa Buzios Ama Aparthotel is.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Casa Buzios Ama Aparthotel?

    Umberto Modiano luchthaven en Casa Buzios Ama Aparthotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🍹

    Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Buzios Ama Aparthotel?

    Gasten van Casa Buzios Ama Aparthotel kunnen naar een nabijgelegen restaurant White Ferradurinha gaan voor een voorproefje van Zuid-Amerikaanse keuken keuken of een bezoek brengen aan Sandubom Dos Lucas met Braziliaanse specialiteiten op 8-minuten wandelafstand.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Casa Buzios Ama Aparthotel?

    Klanten van Casa Buzios Ama Aparthotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • 📧

    Is er Wi-Fi in dit hotel in Búzios?

    Je, dit hotel in Búzios biedt wifi in de hele accommodatie aan.
  • Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Búzios?

    Een buitenzwembad, evenals een bardienst zijn beschikbaar in dit hotel in Búzios.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-06-29
2026-06-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Buzios Ama Aparthotel, Brazilië

Travessa Das Neves 07, Búzios, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © buzios-hotels.com

All rights reserved